یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل rs51

محصول جدید

  • ظرفیت: 620 لیتر
  • بار: دارد
  • نهویه هوا: دارد
  • یخساز اتوماتیک: دارد
  • ابریز و یخ ریز: دارد
  • اتصال به آب شهری: دارد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

بله با درخواست
ساید بای ساید
511
5
‎2 Star
سفید،نقره ای

طراحی

اگر به دنبال مدرن کردن اشپزخانه خود هستید می توانید با یخچال ساید بای ساید SAMSUMG RS51 اشپزخانه مدرن داشته باشید و زیبای خاصی را به خانه خود بدهید.در یخچال ساید بای ساید SAMSUNG RS51 از لوله های پنهانی استفاده شده که طراحی مدرنی به یخچال داده است.هنوز چیز های هست که چشم ها را خیره می کند از انها می توان به نمایشگر LED ابی ان اشاره کرد.

+طاحی مدرن RS51

سیستم خنک کننده 

سیستم خنک کننده Twin Cooling System™ می تواند اسایش خاطری را به شما بدهد. یخچال RS51 دارای دو جریان هوا مجزا و دو سیستم کنترل دما است که برای حفظ رطوبت در یجچال استفاده شده است. این سیستم خنک کننده به شما کمک می کند که میوه هارو تازه نگه دارید. شما می توانید با استفاده از این یخچال از بو گرفتن مواد غذای جلوگیری کنید.

سیستم خنک کننده

ماندگاری مواد و کاهش هزینه برق

یخچال سای بای ساید RS51 دارای کمپرسور اینورتر است که باعث مصرف انرژی می شود. این یخچال حسگر های مختلفی دارد که دمای خارجی و داخلی،میزان رطوبت را به شما می دهد، این فرآیند به سیستم اینورتر دیجیتال کمک می کند که سرمایش یکسانی را به وجود آورد. بدون انکه یخچال را خاموش یا روشن کنید.در نتیجه، باعث کاهش 24% مصرف برق می شود. 

ماندگاری مواد و کاهش مصرف انرژی

کاهش مصرف انرژی 

با استفاده از چراغ LED شیک که در داخل یخچال وجود دارند باعث می شوند تا مواد غذای را بهتر مشاهده کنید و آسان تر مواد غذای خود را پیدا کنید، بنابراین شما برای پیدا کردن میان وعدهی خود که در گوشه ای از یخچال قرار دارد لازم نیست زمان زیادی در یخچال را باز نگه دارید. با طراحی لامپ های مخصوص که گرما از خود تولید نمی کنند باعث می شود تا قبضبرقتان کمتر باشد و در صرفه جوی به شما کمک می کند.

صرفه جوی در مصرف انرژی

بدون برفک

از این به بعد نیازی به یخ زدای در یخچال RS51 نیست، چون یخ زدای بی معنی است و سامسونگ ان را تضمین می کند که بدون برفک است. این یخچال با سرمایش یکنواختی که دارد از برفک جلو گیری می کند، شما می توانید تمام مواد فاسد شدنی را الان تازه نکه داری کنید. گذشته از ویژگی <<بدون برفک>> با سرمایش یکنواخت باعث کاهش مصرف می شود، که باعث افزایش دوام سیستم خنک کننده می شود.

بدون برفک

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم