یخچال سامسونگ مدل RH77

محصول جدید

  • ظرفیت: 867لیتر
  • فوت : 33 فوت
  • نهویه هوا: دارد
  • یخساز اتوماتیک: دارد
  • ابریز و یخ ریز: دارد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

ساید بای ساید
867 لیتر
33 فوت
6
2
لمسی

فضاهای مختلف برای دسترسی سریعتر 

ویترین و قسمت جلویی یخچال RH77 برای افراد مختلف خانواده شما طراحی شده است، بنابراین همه ی افراد با قدهای مختلف می توانند به راحتی آنچه را که می خواهند از یخچال بردارند. این شامل 6 قسمت بزرگ برای ذخیره انواع  مواد غذایی از جمله پنیر، سس ها، نوشیدنی ها، میان وعده ها، غذای موردعلاقه بچه ها و چند ماده دیگر است و با توجه به قد افراد اعضای خانواده به 3 منطقه تقسیم شده است بنابراین پیدا کردن آنچه می خواهند برای همه بسیار آسان است.

دسترسی

ذخیره ی هوای سرد

ویترین مواد غذایی قرار گرفته در داخل درب جلو باعث حفظ دمای بهینه درون یخچال می شود بنابراین حتی اگر غالباً درب ShowCase را باز و بسته کنید مواد غذایی در تازه ترین حالت باقی می ماند. فلز بکار رفته در این ویترین سرما را حفظ می کند و با هدایت حرارتی که داراست به سرد شدن سریع ویترین پس از بسته شدن در آن کمک میکند بنابراین مواد غذایی بهتر حفظ می شوند.

طراحی شیک

یخچال و فریزر سامسونگ ظرافت و مدرن بودن را به هر آشپزخانه‌ای میبخشد. یک بدنه زیبا شامل یک یخ ریز و آبریز از فولاد ضد زنگ است و با متن روشن و آبی رنگ نوشته های روی صفحه نمایش زیبایی دوچندان پیدا میکند.

شیک

خنک کنندگی همه جانبه

روند خنک کننده این یخچال شامل سیستم خنک کننده همه جانبه است که هر اینچ از یخچال را به طور مساوی و همه جانبه خنک می کند. هوای سرد از طریق فضاهای مخصوص به هر سطح قفسه منتقل میشود بنابراین درجه حرارت داخل یخچال یکنواخت و ثابت حفظ میشود و مواد غذایی تازه باقی می مانند.

خنک کنندگی همه جانبه

به راحتی به غذای خود دسترسی پیدا کنید

برداشتن ماده غذایی مورد نیاز خود در میان تمام مواد غذایی موجود در یخچال همیشه سخت بوده است. اما قفسه Easy Slide بر روی لولا های رولی ساخته شده است و به بیرون کشیده می شود بنابراین می توانید به راحتی به مواد غذایی خود دسترسی داشته باشید و به راحتی  آنچه را که در قسمت پشتی گذاشته‌اید مشاهده کنید.

کشو

یخ و آب تصفیه شده فوری

یخچال سامسونگ RH77 با استفاده از فولاد ضد زنگ ظریف و صفحه نمایش آبی روشی ساده برای خنک شدن را ارائه می دهد. با لمس یک دکمه می توانید یک لیوان تازه آب تصفیه شده سرد داشته باشید و یا یک پارچ را با یخ های مکعب یا خرد شده پر کنید.

یخ

فضای بیشتر ، یخ بیشتر

در یخچال سامسونگ مدل RH77 با آزاد کردن دو قفسه اضافی در فریزر، فضای اضافی ارزشمندی خواهید داشت با این ویژگی شما حداکثر تا 2 کیلوگرم میتوانید یخ داشته باشید و به کمک محفظه شفاف آن میتوانید مقدار یخ باقی مانده را ببینید.

یخ بیشتر

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

مــحصولات مرتبط

نماد اعتماد
09907561131