یخچال ال جی مدل J33

محصول جدید

ظرفیت: 930 لیتر

بار: دارد

تهویه هوا: دارد

یخساز اتوماتیک: دارد

آبریز و یخ ریز: دارد

فیلتر ضدبو: دارد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

ساید بای ساید
34
4
پدالی

سیستم تصفیه آب 

سیستم تصفیه‌ی آب قرار داده شده در یخچال ال جی مدل lg j33 به یک سیستم تصفیه ی 3 لایه مجهز شده است که بسیاری از آلاینده های و آلودگی های متداول آب را از بین می برد. مخزن آب از جنس استیل ضد زنگ بوده که از آلودگی آب داخل مخزن جلوگیری می کند.

سیستم تصفیه آب

دسترسی آسان تر و ذخیره 47٪ بیشتر هوای سرد

Door-In-Door LG ال جی دارای یک سیستم درب دو لایه با طراحی مناسب است که فقط با لمس یک دکمه باز می شود تا بتوانید به سرعت مواد غذایی موردنظر خود را بدون از دست دادن هوای سرد قابل توجهی بیابید.با این ویژگی همچنین میتوانید تنقلات و نوشیدنی های پر مصرف خانواده‌ خود را در دسترسی آسان قرار دهید. همچنین ویژگی Door-In-Door یخچال ال جی مدل j33 برای آشپزهایی که نیاز به دسترسی سریع به مواد غذایی دارند ایده آل است.

دسترسی آسان

ذخیره سازی هوشمند

یخچال و فریزر ال جی مدل LG J33 تعداد زیادی از محفظه های ذخیره سازی مانند سینی ها، سبد ها ، قفسه و ظرف های مخصوص و مهر و موم شده را ارائه می دهد. قفسه های کشویی دوتایی ، از نوآوری های فضای ذخیره سازی ارگونومیک LG  میتوان به قفسه های تاشو و سبدهای متحرک قابل تنظیم اشاره کرد که به شما امکان می دهد تا فضای ذخیره شازی بیشتری در اختیار داشته باشی و سریعتر به غذاها داخل یخچال دسترسی پیدا کنید.

 ذخیره هوشمند

صدا و مصرف کمتر

یخچال ال جی LG L33 از کمپرسورهای خطی اینورتر مخصوص شرکت LG بهره میبرد. این فناوری تا 32٪ از انرژی کمتری استفاده می کند و بعلاوه به اندازه 25٪ صدای کمتری تولید میکند و از طریق کنترل بهتر دما ، غذاها را تازه تر و طولانی تر نگه می دارد.

صدا و مصرف کمتر

تجربه بهداشت بهتر

فناوری +Hygiene Fresh استفاده شده در یخچال ال جی LG J33 از یک فیلتر 5 مرحله ای استفاده می کند که اکثر مواد زائد مانند گرد و غبار ، قارچ ها ، بو و اسیدهای قلیایی و باکتری ها را از بین می برد. این سیستم تا 99.999 درصد آلودگی های موجود در هوا را از بین می برد و هوای داخل یخچال را تصفیه می کند تا محصولات تازه و بدون تغییر طعم باقی بمانند.

بهداشت

فضای بیشتر با درب باریک Icemaker

یخچال های معمولی فضای زیادی را به واسطه قاب ها و فریم ها داخل یخچال می گیرند و ظرفیت داخل یخچال را محدود می کنند. اما درب باریک Icemaker استفاده شده در یخچال ال جی مدل LG J33 فضای از دست رفته را آزاد می کند و فضای بیشتری را به شما می دهد. بعلاوه ، حالت یخ دوگانه‌ی یخ خرد شده و مکعب را پشتیبانی میکند.

فضای بیشتر

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم