مایکروفر 40 لیتر گریل دار سامسونگ مدل SAMSUNG MICROWAVE MG402MADXBB

SAMSUNG MICROWAVE MG402MADXBB

محصول جدید

سطح قدرت : 10

قدرت خروجی : 950 وات

مصرف برق : 1600 وات

حداکثر زمان پخت : 99 دقیقه و 99 ثانیه

دارای صفحه نمایش LED

حالت های مختلف اشپزی دارد

سیگنال پایان کار دارد

قفل کودک دارد

گزینه صدا دارد

تایمر دارد

قابلیت گریل و یخ زدایی دارد

قابلیت پخت ترکیبی دارد

جنس بدنه فلزی و جنس محفظه روکش سرامیک می باشد

مایکروفر های سامسونگ محصول مالزی می باشد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

مایکروفر 40 لیتری با اینه شیشه ای مشکی 

مایکروفر 40 لیتر سامسونگ محصولی از کشور مالزی دارای طراحی زیبا و منحصر بفرد و همچنین دارای طراحی هوشمندانه و مدرن مناسب جهت اماده سازی ، گرم کردن ، یخ زدایی ، گریل و پخت انواع مواد غذایی دلخواه شما می باشد .

مایکروفر سامسونگ دارای صفحه نمایش ال ای دی همراه با پنل کنترلی دیجیتال است که به کمک انها می توان عملکرد های متنوعی همچون گرم کردن و پخت خودکار ، پخت سالم ، یخ زدایی سریع ،کباب پز یا گریل ، پخت ترکیبی ، بوگیر ، تنظیمات ساعت ، انتخاب ، شروع و توقف بکار گرفت .

صرفه جویی انرژی در حالت اماده بکار

در صورت انتخاب تنظیمات حالت اکو در مایکروویو گریل اینه ای جدید سامسونگ میزان مصرف برق را تا حد زیادی کاهش داده و در مصرف برق ماهانه صرفه جویی خواهد کرد .

توزیع نواورانه

سیستم توزیع سه گانه ما تضمین می کند که همه چیز را از پیتزا گرفته تا شیر گرم بصورت اماده و خوشمزه در هر زمان از این مایکروفر بیرون می اید . شما با استفاده از این مایکروفر 40 لیتر سامسونگ بطور مداوم از اشپزی با ان لذت می برید .

یک سراشپز واقعی

ایا زمان کافی برای اماده سازی غذا ندارید و یا نمیتوانید دستورالعمل مناسب برای پخت یک غذا را پیدا کنید ؟ به منوی دستورالعمل غذای محلی MWO اجازه دهید تا یک غذای خوشمزه را برای شما درست کند .

لعاب سرامیکی داخل

دیگر نگران خراشیدگی و بی رنگ شدن در داخل محفظه نباشید . مایکروفر سامسونگ از سطوح نرم و همواری برخوردار است که به راحتی تنظیم می شوند . فرهای سرامیکی از خاصیت ضد باکتری برخوردار بوده و ضد خش می باشند که طول عمر و کیفیت بالاتر انها را به دنبال دارد .

 

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

مــحصولات مرتبط

نماد اعتماد
09907561131