مایکروفر 40 لیتر گریل دار سامسونگ مدل SAMSUNG MICROWAVE MG402MADXBB

SAMSUNG MICROWAVE MG402MADXBB

محصول جدید

سطح قدرت : 10

قدرت خروجی : 950 وات

مصرف برق : 1600 وات

حداکثر زمان پخت : 99 دقیقه و 99 ثانیه

دارای صفحه نمایش LED

حالت های مختلف اشپزی دارد

سیگنال پایان کار دارد

قفل کودک دارد

گزینه صدا دارد

تایمر دارد

قابلیت گریل و یخ زدایی دارد

قابلیت پخت ترکیبی دارد

جنس بدنه فلزی و جنس محفظه روکش سرامیک می باشد

مایکروفر های سامسونگ محصول مالزی می باشد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

مایکروفر 40 لیتری با اینه شیشه ای مشکی 

مایکروفر 40 لیتر سامسونگ محصولی از کشور مالزی دارای طراحی زیبا و منحصر بفرد و همچنین دارای طراحی هوشمندانه و مدرن مناسب جهت اماده سازی ، گرم کردن ، یخ زدایی ، گریل و پخت انواع مواد غذایی دلخواه شما می باشد .

مایکروفر سامسونگ دارای صفحه نمایش ال ای دی همراه با پنل کنترلی دیجیتال است که به کمک انها می توان عملکرد های متنوعی همچون گرم کردن و پخت خودکار ، پخت سالم ، یخ زدایی سریع ،کباب پز یا گریل ، پخت ترکیبی ، بوگیر ، تنظیمات ساعت ، انتخاب ، شروع و توقف بکار گرفت .

صرفه جویی انرژی در حالت اماده بکار

در صورت انتخاب تنظیمات حالت اکو در مایکروویو گریل اینه ای جدید سامسونگ میزان مصرف برق را تا حد زیادی کاهش داده و در مصرف برق ماهانه صرفه جویی خواهد کرد .

توزیع نواورانه

سیستم توزیع سه گانه ما تضمین می کند که همه چیز را از پیتزا گرفته تا شیر گرم بصورت اماده و خوشمزه در هر زمان از این مایکروفر بیرون می اید . شما با استفاده از این مایکروفر 40 لیتر سامسونگ بطور مداوم از اشپزی با ان لذت می برید .

یک سراشپز واقعی

ایا زمان کافی برای اماده سازی غذا ندارید و یا نمیتوانید دستورالعمل مناسب برای پخت یک غذا را پیدا کنید ؟ به منوی دستورالعمل غذای محلی MWO اجازه دهید تا یک غذای خوشمزه را برای شما درست کند .

لعاب سرامیکی داخل

دیگر نگران خراشیدگی و بی رنگ شدن در داخل محفظه نباشید . مایکروفر سامسونگ از سطوح نرم و همواری برخوردار است که به راحتی تنظیم می شوند . فرهای سرامیکی از خاصیت ضد باکتری برخوردار بوده و ضد خش می باشند که طول عمر و کیفیت بالاتر انها را به دنبال دارد .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم