مایکروفر 34 لیتر سامسونگ مدل SAMSUNG MICROWAVE MG34F602

SAMSUNG MICROWAVE MG34F602

محصول جدید

سطح قدرت : 10

قدرت خروجی : 900 وات

مصرف برق : 1400 وات

زمان پخت : حداکثر 99دقیقه و 99 ثانیه

دارای صفحه نمایش LED

قفل کودک دارد

مراحل پخت و پز دارد

یخ زدایی دارد

قابلیت تنظیم زمان دارد

کوک خودکار دارد

اخطار پایان دارد

یخ زدایی سریع خودکار دارد

گزینه هشدار از طریق صدا دارد

گریل دارد

قابلیت مایکروویو دارد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

بدون اینکه به ماهی تابه عمیق نیاز داشته باشید غذای خود را در درون مایکروفر سرخ کنید . این یک واقعیت با تکنولوژی لاغری است که با ان میتوانید تا حدی از وزن خود را کم کنید .

 

سنسور های تعبیه شده در این دستگاه بصورت مداوم دما را اندازه گیری کرده و تنظیمات دما از پخته شدن زیاد یا کم مواد غذایی جلوگیری می کند .

 

خمیر تازه و ماست

مایکروفر سامسونگ دارای تکنولوژی تخمیر پیشرفته می باشد که با استفاده از ان می توانید ماست یا خمیرهای موردنیاز خود را تهیه کنید و مواد تازه نهایت استفاده را ببرید .

 

از خام به پخته

مایکروفر سامسونگ مدل MG34F602 می تواند مواد خام را از شما تحویل بگیرد و ان را بصورت پخته با بهترین کیفیت به شما تحویل دهد . این قابلیت از پر کاربرد ترین ویژگی های مایکروفر محسوب می شود . هنگامی که شما وقت کمی برای غذا درست کردن دارید میتوانید از این روش استفاده کنید .

 

مایکروفر سامسونگ F602 از سطوح نرم و همواری برخورداراست که به راحتی تمیز می شوند و دیگر نگران خراشیدگی و یا بی رنگ شدن ان در داخل محفظه نباشید . فرهای سرامیکی دارای ضد باکتری و ضد خش می باشند و به طول عمر مفید و کیفیت ان می افزاید .

 

باز کردن درب به راحتی

مایکروفر F602 هوشمند سامسونگ دارای یک درب محکم است که به راحتی باز و بسته می شود و طراحی ساخت منحصر بفرد ان برای استفاده راحت تر کاربران است . درب مایکروفر دارای یک لایه شیشه ای بسیار محکم بوده و همچنین ضد حرارت و رطوبت می باشد .

درب مایکروفر MG34F602 سامسونگ قابلیت قفل دارد که با استفاده از ان تا اتمام کار پخت و پز درب مایکروفر باز نمی شود و شما می تواند با خیال راحت تری از این دستگاه استفاده نمایید . در کنار درب پنل و صفحه نمایش ال ای دی قرار دارد که دارای تعدادی شماره و صفحه نمایش می باشد و شما می توانید برنامه مورد دلخواه خود را انتخاب کنید .

 

ظرافت ضد زنگ برای هر خانه

گسترش طراحی ضد زنگ بدنه و صفحه نمایش این مایکروفر سامسونگ ، یک ویژگی یکپارچه سازی را برای دکوراسیون اشپزخانه شما به ارمغان می اورد .

 

طعم دستورالعمل های غذاهای سنتی

شما می توانید با استفاده از برنامه هایی که از پیش برای مایکروفر سامسونگ تعریف شده بدون هیچ زحمتی از امکانات این دستگاه بهره مند شوید . همچنین می توانید با لمس یک دکمه با طعم غذاها اشنا شوید و از ان لذت ببرید .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم