مایکروفر 40 لیتر سامسونگ مدل MG40J5133AT

MG40J5133AT

محصول جدید

اندازه سینی دوار : 360 میلی متر

ظرفیت : 40 لیتر

سطح قدرت : 10

دارای صفحه نمایش LED یا یخ ابی می باشد

قدرت خروجی 900 وات و مصرف برق مایکروویو 1500وات می باشد

یخ زدایی قدرتمند دارد

قفل کودک دارد

تایمر اشگزخانه دارد

قابلیت صدای روشن/خاموش دارد

حالت اکو دارد

خنک کننده دارد

رنگ درب از فولاد ضد زنگ می باشد

برنامه های خودکار دارد

پوشش داخلی سرامیک لعابی می باشد

اخطار پایان دارد

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

گرمایش غذایی

مایکروفر 40 لیتر سامسونگ مواد غذایی را بدون اینکه بیش از حد پخت و پز شود در درجه حرارت مناسب گرم نگه میدارد . بنابراین غذای شما در عطر و طعم و بافت باقی می ماند و مانند غذای تازه پخته شده خوشمزه می باشد و مایکروفر سامسونگ همیشه در حال خدمت رسانی به شما  عزیزان می باشد .

 

پخت و پز سالم

18 دستورالعمل اشپزی از قبل برای شما برنامه ریزی شده است . شما با استفاده از مایکروفر 40 لیتر سامسونگ مدل MG40J5133AT می توانید همه چیز را از لوبیا سبز گرفته تا برنج سبوس دار ، سوخاری کردن جوجه بی استخوان و فیله ماهی را به راحتی طبخ نمایید .

 

نرم کردن / ذوب

میخواهید کره یا شکلات را نرم کنید ؟ مایکروویو گریل اینه ای را به عنوان سراشپز خود انتخاب کنید . ازمیان حالت های مختلف کره ، شکلات و یا شکر حالت دلخواه خود را انتخاب کنید و مواد غذایی را نرم و اماده طبخ نمایید .

 

دستورالعمل محلی

در مایکروفر سامسونگ تهیه انواع غذاهای محلی از قبل در ان ذخیره شده است و اکنون می توانید با لمس یک دکمه به طبخ غذاهای از قبل ذخیره شده بپردازید .

 

طراحی CMF ( اینه ای / STSS )

مایکروفر سامسونگ دارای طراحی لوکس و زیبا می باشد که فضا و دکوراسیون خانه شما را شیک می کند . استفاده از نمایشگر لمسی با درج عملکرد های لمسی در مایکروفر بسیار اسان می باشد و در نتیجه وارد کردن فرمانها بسیار ساده خواهد بود .

 

سرامیک داخل

دیگر نگران خراشیدگی و بی رنگ شدن در داخل محفظه نباشید . مایکروفر سامسونگ از سطوح نرم و همواری برخور دار است که به راحتی تمیز می شوند . فرهای سرامیکی هوشمند از خاصیت 99.9 درصدی انتی باکتریال برخوردار بوده و ضد خش می باشند که طول عمر و کیفیت انها بالاتر می رود .

 حالت اکو 

مایکرو فر سامسونگ با کمترین مصرف برق در جهان اماده بکار می باشد . مصرف کنندگان می توانند تا 40 درصد از انرژی اماده بکار جلوگیری نمایند .

 

قدرت یخ زدایی

قدرت یخ زدایی به شما اجازه می دهد تا یخ غذاهای منجمد را به سرعت و بطور مساوی اب کنید و انها را به حالت تازه قبل از یخ زدن برگردانید تا غذایی خوشمزه در انتظارتان باشد .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم