ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل PROMAX 1862AB

PROMAX 1862AB

محصول جدید

دارای تیغه اکیو بلید ( ACCU - BLADE )

قابلیت استفاده با برق و شارژ دارد

دارای باتری قدرتمند لیتیوم

دارای 4 عدد شانه اصلاح پلاستیکی

دارای لوازم جانبی : اداپتور ، فرچه تمیز کردن دستگاه

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

ماشین اصلاح سر و صورت پرومکس مدل  PROMAX 1862AB با طراحی زیبا و منحصر به فرد جهت اصلاح سر و ریش اقایان ساخته شده است . ماشین اصلاح پرومکس دارای تکنولوژی اکیو بلید ( یعنی تیغه فولادی دارای زاویه های خاص جهت برش بهتر ، سریع تر و راحت تر )  می باشد و همچنین دارای باتری قدرتمند لیتیوم ( باتری لیتیوم کارائی بسیار بالاتر و مدت زمان شارژ کمتری دارند ) می باشد . جنس تیغه زیری این ماشین اصلاح از فولاد ضد زنگ می باشد .

شارژ اولیه ماشین اصلاح پرومکس 6 ساعت و شارژ های بعدی ان 2 ساعت می باشد که بمدت 1 ساعت می توان از ان استفاده کرد و همچنین چراغ نمایشگر دستگاه به نشانه وصل شدن دستگاه به برق و شارژ شدن ان می باشد . لازم به ذکر است که هر 5 ماه یک بار دستگاه را به مدت 6 ساعت شارژ کنید .

ماشین اصلاح پرومکس دارای 4 عدد شانه اصلاح پلاستیکی برای کوتاه کردن موهای خود که به دلخواه می توانید یکی از سایز های ( 3 و 6 و 9 و 12 میلی متر ) را انتخاب کنید . همچنین این ماشین اصلاح دارای کلید تنظیم تیغه رو برای اصلاح کوتاه در 4 سایز مختلف ( 0.6 میلی متری ، 1.8 میلی متری ، 3 میلی متر و 4.2 میلی متر ) که می توانید موهای خود را به دلخواه براساس سایز های معرفی شده کوتاه کنید .

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم