ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل PROMAX 9855

PROMAX 9855

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل PROMAX 9855 گالری تصاویر

محصول جدید

دارای تیغه دو ردیفه جهت اصلاح بهتر و سریع تر

دارای صفحه دیجیتال نمایش درصد شارژ در پنج مرحله از 20 الی 100 درصد

دارای پایه استند

دارای لوازم جانبی ( اداپتور ، کیف و فرچه تمیز کردن دستگاه )

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

ریش تراش سه تیغ پرومکس مدل PROMAX 9855 با سه تیغ شناور با دقت بالا برای اصلاح موهای صورت و گردن است و دو لبه تیغه ها موجب افزایش سرعت عمل در اصلاح می شود .

ریش تراش پرومکس 9855 دارای خط زنی دقیق می باشد که با ان می توان خط ریش را مرتب کرد و همچنین برای مرتب کردن ریش هم میتوان از ان استفاده کرد و بعد از اصلاح میتوانید ان را با برس تمیز کاری موهای باقی مانده در بین تیغه ها را تمیز کنید .

ریش تراش پرومکس دارای بدنه ضد اب IPX4 و تیغ و شبکه قابل شست و شو می باشد . این ریش تراش را میتوان بعد از هر بار اصلاح جهت نظافت و سلامت خودتان زیر اب قرار داده و کاملا مورد شست و شو قرار دهید .

این دستگاه قابل استفاده بصورت با سیم و بدون سیم می باشد که این امکان را فراهم  می کند تا در موقعیت های مختلف از قابلیت های این دستگاه استفاده کرد .

شارژ اولیه این دستگاه 8 ساعت می باشد که شارژ های بعدی ان 90 دقیقه بوده و به مدت زمان 60 دقیقه مفید میتوان از این ریش تراش استفاده کرد . ولتاژ این ریش تراش بین 110 تا 240 ولت می باشد .

1
دیدگاه کاربران
  • 1398-11-05

    سلام.شما درصد ضد آب بودن رو ۴نوشین جاهای دیگه ۷ نوشتن یعنی چه

    پاسخ مدیر:

    IPX4 یعنی بدون توجه به جهت ، از وسیله در برابر آب محافظت می کند. IPX5 - از هرگونه جهتی در فضاهای آب محافظت می کند. IPX6 - از جت های آب قدرتمند محافظت می کند. IPX7 - در آب تا 3 فوت (1 متر) محافظت می کند 

نظر خود را بنویسید
*
*

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم