ماشین لباسشویی 8 کیلویی سامسونگ مدل SAMSUNG WASHING MACHINES W80

محصول جدید

  • دارای سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه
  • قابلیت جلوگیری از چین و چروکدارای کنترل منطق فازی و کنترل ضد کف
  • دارای شست و شوی اکسپرس 15 دقیقه
  • قابلیت امکان نگه داشتن شست و شو
  • دارای 13 برنامه شست وشو
  • دارای قابلیت حذف لکه های فشرده با لمس دکمه ی Bubble Soak
  • دارای سیستم هشدار دهنده اتمام کار برنامه شست وشو
  • دارای سنسور نشت وتمیزکردن خودکار فیلتر
  • محصول کره

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

بله با درخواست
2019
+++A
240-220 ولت-60/50 هرتز
62 دسی بل
دستگیره
8 کیلوگرمی

صرفه جویی در انرژی

اکنون می توانید با استفاده از فناوری Eco Bubble just مانند وقتی که با آب گرم لباس ها را میشوید، به همان اندازه مؤثر عمل کنید. با ویژگی شستشو حبابی ،ذرات مواد شوینده به عمق لباس ها نفوذ کرده و انرژی و مواد کمتری مصرف میکنید.

صرفه جویی

چگونه Eco Bubble کار می کند؟

دستیابی به فناوری Eco Bubble Samsung توسط شرکت سامسونگ باعث میشود که مواد شوینده با آب و هوا مخلوط شوند و حباب های تمیز کننده ای را ایجاد می کند که سریعتر از مواد شوینده غلیظ به پارچه ها نفوذ می کنند و لباس ها را به همان اندازه که در آب گرم موثر شسته میشوند، در آب خنک بشویید.

eco bubble

ظرافت در دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل خود را با استفاده از طراحی زیبا و مدرن لباسشویی سامسونگ مدل w80 بهبود ببخشید. نمای این لباسشویی به جای یک ظاهر ساده و مبهم ، نمایی زیبا و کمی خمیده را بخود گرفته است. فناوری Touch of Color Samsung ساخته شده توسط سامسونگ باعث میشود که لبه درب شفاف و ظریف شوند. تکمیل کننده طراحی مدرن و ارگانیک ماشین لباسشویی سامسونگ مدل w80 ،نمایشگر گسترده ای دارای دکمه های مسطح است که به کوچکترین لمس شما پاسخ می دهند.

ظرافت

Smart Check مشکلات شما را تشخیص داده و عیب یابی کند

تصور کنید که هنگام بوجود آمدن مشکلی، نیازی به تماس با تعمیرکار ندارید زیرا ماشین لباسشویی شما ، راه حل را به شما اطلاع میدهد. ماشین لباسشویی جدید سامسونگ به نوآوری Smart Check مجهز شده است. Smart Check در مراحل اولیه خطاها را تشخیص داده و راهکارهای عیب یابی آسان را از طریق تلفن هوشمند و با اسکن LED فراهم می کند. شما حتی لازم نیست که کتابچه راهنمای کاربر را مطالعه کنید و می توانید قبل از اینکه مشکل بزرگ شود ، مسئله را اصلاح کنید.

عیب یابی

حذف همه  لکه ها

روش های زیادی برای کثیف کردن لباس های شما وجود دارد. و یک راه منحصر به فرد برای تمیز کردن آنها. فناوری Eco Bubble to است که  برای تمیز کردن عمیق ، آرام و مؤثر لباس ها استفاده میشود. رایج ترین لکه ها - مانند گوجه فرنگی ، خون ، شکلات و چمن و همچنین موارد مشابه را به راحتی از بین ببرید.

لکه

ذخیره آخرین تنظیمات

شما دیگر لازم نیست هر بار تنظیمات لباسشویی را مجددا برنامه ریزی کنید. حافظه اختصاص داده شده به این ویژگی میتواند آخرین تنظیمات مورد استفاده شما را ذخیره کند ،حتی اگر ماشین لباسشویی خاموش کرده باشید. کافیست دکمه شروع را فشار داده و بار دیگر شستشو را با همان تنظیمات قبلی شروع کنید. 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم