تلویزیون سوپر اولترا اچ دی الجی LG 65UH850V

محصول جدید

صفحه نمایش فوق العاده 4K UHD 4K IPS QUANTUM

نسخه اسمارت webOS 3.0

HDR فوق العاده با صدای دالبی چشم انداز

مشخصات صدا: تکنولوژی پرداز صوتی- سیستم اسپیکر دو کاناله

ورودی ها و خروجی ها:ورودی HDMi:۳- ورودی USB- ورودی LAn- 

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

65 اینچ
3
2
LED
4K
3840*2160
16:9
2 بلندگو
40 وات
Clear Voice
فرمت های رایج
WebOS 3.0
بسیار باریک
بله با درخواست
2016

LG SUPER UHD TV 4K

تلویزیون ال جی سوپر یو اچ دی فورکا را با اوردن هر رنگ به زندگی و با ارتقا تجربه خود ان را مشاهده کنید . تلویزیون سوپر یو اچ دی فورکا دارای سازگاری با فرمت های مختلف HDR و یک طیف رنگی گسترده و دارای طراحی فوق العاده باریک می باشد .

 

سازگاری چندگانه HDR

تلویزیون ال جی سوپر یو اچ دی فورکا فرمت HDR را پشتیبانی می کند و فرمت های فوق العاده HDR برای تلویزیون ال جی خود را به ارائه رنگ های پر جنب و جوش و جزئیات سایه قادر می سازد .

نمایش IPS 4K کوانتومی

در تمام بیش از یک میلیارد رنگ های غنی که ویژه طراحی های IPS 4K کوانتومی تلویزیون ال جی می باشد می توانید سایه های بیشتری از رنگ با درجه بندی ظریف تولید کنید .

 

میلیارد رنگ های غنی

یک فرایند رنگ پیشرفته که با استفاده از 10 بیت به گسترش طیف رنگ که شما می توانید با باز کردن قفل بیش از یک میلیارد رنگ ها و سایه ها را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده کنید .

 

درخشندگی ULTRA

گسترش دامنه مقابل خود را با درخشندگی فوق العاده ببینید و از سفید پوستان روشن و سیاهان تیره تر در محلی که اسانسور درخشان صحنه را به سطح جدیدی درخشان و تاریک ترین سایه به زندگی است به لطف فناوری کاهنده از ان لذت ببرید .

 

تلویزیون های هوشمند با سیستم عامل WEBOS

تلویزیون ال جی هوشمند با مولتی مدیای بازی و با قرار دادن شما در سرگرمی و لذت بردن از کانال های مورد علاقه و بازگشت در راهنمای تلویزیون خود برای گرفتن خدمات تمام برای یک ماه و بدون هیچ دستگاهی مورد نیاز است .

 

صدا طراحی شده توسط هارمن / KARDON

صوتی طراحی شده توسط کارشناسان با سال ها تجربه در کیفیت بالای صدای HARMAN / KARDON شریک مناسبی برای طراحی سیستم بلندگو می باشد . حالا شما می توانید با یک سطح کاملا جدید از غوطه وری صدا لذت ببرید .

 

COLOUR PRIME PLUS

تلویزیون ال جی علاوه بر ویژگی های یک دامنه گسترده ای از رنگ ها را بیان تصاویر رنگی می توانید از ارائه انواع رنگ های واقعی لذت بیشتری ببرید .

 

زاویه دید گسترده

با توجه به ماهیت از صفحه نمایش ، تصویر بر روی صفحه نمایش یکپارچگی خود را از هر زاویه دید حفظ می کند . این ویژگی اجازه می دهد تا شما از پویا و رنگ پر جنب و جوش از هر صندلی در اتاق لذت ببرید .

 

طراحی

ویژگی بالا دارای طراحی قاب فلزی فوق العاده باریک و طراحی زیبا و منحصر بفرد می باشد .

 

سحر و جادو زوم

با استفاده از سحر و جادو می توانید در حالی که بینندگان به تلویزیون نگاه می کنند صفحه نمایش را بزرگ کنید .

 

اتصال سحر و جادو تلفن

با اتصال سحر و جادو تلفن می توانید از محتوای گوشی های هوشمند خود در تلویزیون لذت ببرید . علاوه بر این فقط با یک اتصال وای فای می توانید موسیقی و ویدئو برنامه های خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ و اجرا کنید و از ان لذت ببرید .

 

از راه دور سحر و جادو

از راه دور سحر و جادو می توانید همه چیز را در تلویزیون و جعبه تنظیم بالا در همان زمان با استفاده از حرکت و صدا کنترل بکار گیرند کهاین ویژگی اجازه میدهد زمان کمتری را برای جست و جو صرف کنید و بیشترین زمان را برای لذت بردن از ان در اختیار شما قرار می دهد .

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط

    09907561131
    چگونه اعتماد کنیم