تلویزیون سوپر اولترا اچ دی الجی LG SUPER UHD TV 65UH950V

محصول جدید

صفحه نمایش 165 سانتی متر با سرعت ریفرش 2700

HDR فوق العاده (دالبی چشم انداز و HDR 10)

نمایش IPS 4K کوانتومی، 4K 3D +

نسخه اسمارت 3.0و ورودی تیونر DVB-C/T2/S2

صدا طراحی شده توسط Harman / KARDON

ورودی ها و خروجی ها:ورودی HDMi:4- ورودی 3:USB- ورودی LAn

حالت صدا: استاندارد، اخبار موسیقی،سینما، ورزش، بازی- حالت هوشمند صدا- هماهنگ سازی صدای بی سیم

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

65 اینچ
3
3
1
1
LED
4K
3840*2160
16:9
2 بلندگو
40 وات
Clear Voice
فرمت های رایج
WebOS 3.0
باریک
بله با درخواست
2016

LG SUPER UHD TV 4K

تلویزیون ال جی سوپر یو اچ دی را با ارتقا تجربه خود مشاهده کنید . تلویزیون سوپر یو اچ دی دارای سازگاری با فرمت های مختلف اچ دی ار و دارای طراحی فوق العاده باریک می باشد .

      

سازگاری چندگانه HDR

تلویزیون ال جی سوپر یو اچ دی فرمت اچ دی ار را پشتیبانی می کند و فرمت فوق العاده HDR برای تلویزیون ال جی خود را به ارائه رنگ های پر جنب و جوش و جزئیات سایه قادر می سازد .

    

نمایش IPS 4K کوانتومی

در تمام بیش از یک میلیارد از رنگ های غنی که ویژه طراحی های IPS 4K کوانتومی تلویزیون ال جی می باشد می توانید سایه های بیشتر از رنگ با درجه بندی ظریف تولید کنید .

نمایشگر IPS 4K کوانتومی بازده یک تصویر دقیق تر و واقعی از یک زاویه دید گسترده تر است .

 

میلیارد رنگ های غنی

یک فرایند رنگ پیشرفته که با استفاده از 10 بیت به گسترش طیف رنگ که شما می توانید با باز کردن قفل بیش از یک میلیارد رنگ ها و سایه های بر روی صفحه نمایش خود را ببینید .

 

درخشندگی ULTRA

گسترش دامنه مقابل خود را با درخشندگی فوق العاده ببینید و از سفید پوستان روشن و سیاهان تیره تر به لطف فن اوری کاهنده محلی که اسانسور درخشان صحنه را به سطح جدیدی درخشان و تاریک ترین سایه به زندگی است لذت ببرید .

 

صدا طراحی شده توسط هارمن / KARDON

صوتی طراحی شده توسط کارشناسان با سالها تجربه در کیفیت بالا صدای HARMAN / KARDON شریک مناسبی برای طراحی سیستم بلندگو می باشد . حالا شما می توانید با یک سطح کاملا جدید از غوطه وری صدا لذت ببرید .

 

طراحی 

ویژگی بالا دارای طراحی قاب فلزی فوق العاده باریک و طراحی زیبا و منحصر بفرد تلویزیون می باشد .

 

COLOUR PRIME PLUS

تلویزیون ال جی علاوه بر ویژگی های یک دامنه گسترده ای از رنگ ها را به بیان تصاویر رنگی می توانید از ارائه انواع رنگ های واقعی لذت بیشتری را ببرید .

 

زاویه دید گسترده

با توجه به ماهیت از صفحه نمایش ، تصویر بر روی صفحه نمایش یکپارچگی خود را از هر زاویه دید حفظ می کند . این ویژگی اجازه می دهد تا شما از پویا و رنگ پر جنب و جوش از هر صندلی در اتاق لذت کافی را برده باشید .

 

تلویزیون هوشمند با سیستم عامل WEBOS

تلویزیون ال جی هوشمند و مولتی مدیا بازی و قرار دادن شما در سرگرمی و لذت بردن از کانال های مورد علاقه و بازگشت حرکت در راهنمای تلویزیون خود برای گرفتن خدمات تمام برای یک ماه و بدون هیج دستگاهی مورد نیاز است .

 

سحر و جادو زوم

با استفاده از سحر و جادو می توانید در حالی که بینندگان به تلویزیون نگاه می کنند صفحه نمایش را بزرگ کنید .

 

اتصال سحر و جادو تلفن

با اتصال سحر و جادو همراه می توانید از محتوای گوشی های هوشمند خود در تلویزیون لذت ببرید . علاوه بر این فقط با یک اتصال وای فای می توانید موسیقی و ویدئو برنامه های خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ و اجرا کنید و از ان لذت ببرید .

 

از راه دور سحر و جادو

از راه دور سحر و جادو می توانید همه چیز را در تلویزیون و جعبه تنطیم بالا در همان زمان با استفاده از حرکت و صدا کنترل بکار گیرند که این ویژگی اجازه میدهد زمان کمتری را برای جست و جو صرف کنید و بیشترین زمان را برای لذت بردن از ان در اختیار شما قرار می دهد .

 

لوازم جانبی

    مــحصولات مرتبط

    09907561131
    چگونه اعتماد کنیم