تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل SAMSUNG TV 49K5300

محصول جدید

دارای کیفیت فول اچ دی

دارای رابط هوشمند

دارای محافظ سه گانه

دارای مرورگر وب

دارای گیرنده دیجیتال

دارای تله تکست و DLNA

قابلیت تصویر در تصویر دارد

دارای ورودی HDMI و USB

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

49 اینچ
2
2
LED
FULL HD
1080*1920
16:9
2 بلندگو
20W
فرمت های رایج
بله با درخواست
2016

تلویزیونی برای فضا خانه شما و سبک زندگی شما

تلویزیونی جالب سرگرم کننده و خاص که همه جا میتوان قرارش داد . همچنین فناوری تجزیه و تحلیل کیفیت سیگنال ورودی را برای بهبود تجربه مشاهده بهتر و ارائه کیفیت تصویر فوق العاده در این تلویزیون گنجانده شده است .

 

طراحی مناسب به سادگی نمادین

Joiiii مرزها را از بین می برد . طراحی صاف و تمیز ان در هر کجا ترکیب شده است ، با این وجود رنگ های شاداب کننده نمی تواند به خاک سپرده شوند . اکنون شما حق دارید تلویزیون خود را به سبک زندگی خود تغییر دهید . سرانجام این تلویزیون برای شما مناسب است .

 

تلویزیون کاملا مناسب در 360 درجه

فقط یک سیم برای پشتی صاف است که در هر نقطه بزرگ به نظر می رسد . بنابراین Joiiii را توسط دیوار ، در وسط اتاق یا روی میز کنار تخت قرار دهید . این منحصر بفرد است اما با زیبایی ترکیب می شود .

 

4 پا . 2 ظاهر متفاوت

ما نمی توانستیم Joiiii مجموعه ای از بال ها را ارائه دهیم ، بنابراین ما پاهای فلزی منحصر بفرد را که در عرض چند ثانیه سوراخ ساخته شده بود انتخاب کردیم . جلوی انها طولانی تر است و می تواند در عرض چند ثانیه برای یک شیب پایین فقط 32 تغییر کند . ایده ال برای تلویزیون شب هنگام .

 

یک مکان برای همه محتوای شما

دستری به محتوا ها باید سریع و اسان باشد در حال حاضر ، هر انچه که شما به برنامه های تلویزیونی ، بازی ها ، فیلم های انلاین و سرویس های جریان خود وصل می کنید می توانید ان را در یک صفحه پیدا کنید .

 

Joiiii ، یک جک بوکس روز مدرن

ایا تا به حال نتوانستید ماشین خود را شخصی کنید ؟ خوب حالا شما می توانید . Joiiii برخی از صدا عالی را پمپ می کند و همه شما باید انجام دهید این است که گوشی خود را با بلوتوث وصل کنید و بازی را در لیست پخش مورد علاقه ی خود فشار دهید .

  

Joiiii برای تمام خانواده ها

Joiiii با نیاز های شما سازگار می باشد و برای هر عضو خانواده مخصوصا سالمندان مناسب است . این تلویزیون تصاویر واضح تر و صدای دلنشین را به والدین خود می دهد . اکنون همه می توانند به همان اندازه خوب ببینند و بشنوند .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم