تلویزیون ال ای دی سامسونگ مدل SAMSUNG TV 49K5100

محصول جدید

تلویزیون سامسونگ دارای صفحه نمایش ال ای دی

تلویزیون سامسونگ باقابلیت کیفیت تصویر فول اچ دی

دارای ورودی HDMI و USB

دارای دیجیتال و وایفای

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

49 اینچ
2
1
1
1
LED
FULL HD
1080*1920
16:9
2 بلندگو
20W
Clear Voice
بله با درخواست

فضای خانه شما . زندگی منحصر بفرد شما

با کیفیت فول اچی از تصاویر پر جنب و جوش لذت ببرید . فناوری تجزیه و تحلیل کیفیت ورودی سیگنال را برای بهبود تجربه مشاهده و کیفیت تصاویر فوق العاده در این تلویزیون گنجانده شده است .

 

فول اچ دی کامل

با استفاده از کیفیت فول اچ دی از کیفیت تصویر واضح و روشن و همچنین تصاویر پر جنب و جوش لذت ببرید . تکنولوژی DIGITAL CLEAN VIEW کیفیت ورودی سیگنال را برای بهبود تجربه مشاهده و کیفیت تصویر درخشان ارائه می دهد .

 

طراحی 

طراحی J0IIII منحصر بفرد و با ظرافت ، با پا ها قابل تنظیم است و ان را قابل انطباق برای جا در هر خانه است . شما همچنین می توانید صدای واضح را از بلندگو و صدای جیر جیر منحصر بفرد جلوگیری کنید .

 

در عرض چند ثانیه روی صفحه نمایش بزرگ کلیک کنید .

عکس های مورد علاقه خود و فیلم های خانوادگی سرگرم کننده با عزیزان در صفحه نمایش بزرگ JOIIII به اشتراک بگذارید . فقط برنامه اسمارت ویو را دانلود کنید به ان متصل شوید و از ان لذت ببرید .

 

JOIIII ، یک جک بوکس مدرن

ایا تا به حال نتوانستید ماشین خود را شخصی کنید ؟ خوب حالا شما می توانید . JOIIII برخی از صدا های عالی را بمب می کند و همه ی شما باید انجام دهید این است که گوشی خود را با بلوتوث وصل کنید و بازی را در لیست پخش مورد علاقه خود فشار دهید .

 

Joiiii برای تمام خانواده

Joiiii سازگار با نیاز های شما مناسب است و برای هر عضو خانواده مخصوصا سالمندان مناسب است . تلویزیون سامسونگ تصاویر واضح و صدای دلنشین به والدین خود می دهد . اکنون همه می توانند به همان اندازه خوب ببینند و بشنوند .

از راه دور به تلویزیون خود کمک کنید 

Joiiii شما را از حشرات ، گرد و غبار و یا رطوبت روی تلویزیون پوشش داده است . همچنین Joiiii تلویزیون شما را از رعد و برق ، خاموشی برق و ویروس ها از فایل ها های ناخواسته محافظت می کند .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم