تلویزیون ال ای دی ال جی مدل LG TV 55UH651V

محصول جدید

تلویزیون ال جی دارای صفحه نمایش ال ای دی

تلویزیون ال جی باقابلیت کیفیت تصویر فورکا

دارای گیرنده دیجیتالی و وای فای

دارای دوعدد بلندگو و توان خروجی صدا بمقدار 20 وات

دارای ورودی HDMI و USB

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

55 اینچ
3
2
1
1
LED
4K
3840*2160
16:9
2 بلندگو
10W+10W
فرمت های رایج
WebOS 3.0
باریک
بله با درخواست
2016

HDR PRO

HDR PRO روشنایی صفحه نمایش را تنظیم می کند تا تصاویر را با کیفیت زیبا و شفاف نمایش دهد . با استفاده از UHD تلویزیون های ال جی می توانید کیفیت رنگ ها را با روشنایی صفحه خود تنظیم نمایید تا جزئیات ریز قابل مشاهده باشند . شما در حال حاضر با استفاده از HDR PRO می توانید از محتوای زنده و پر جنب و جوش لذت ببرید .

 

COLORPRIME PRO

COLORPRIME PRO تصاویر را با استفاده از طیف گسترده ای از رنگ ها ایجاد می کند .

تلویزیون ال جی یو اچ دی هیجان واقعی را با رنگ های غنی تر به ارمغان می اورد .

  

زاویه دید گسترده

با توجه به ماهیت صفحه نمایش ، تصویر روی صفحه نمایش حفظ می شود . این فناوری به شما امکان دیدن تصاویر زنده و رنگ های جذاب و دیدنی در هر نقطه ای که نشسته باشید می دهد .

 

درخشندگی ULTRA

درخشندگی ULTRA جریان اضافی را از مناطق تاریک به مناطق روشن تر برای افزایش کنتراست ارسال می کند . ترکیب این ویژگی با تکنولوژی اولترا اچ دی تصویری واضح و شفاف شبیه انچه در واقعیت می بینید ایجاد می کند .

 

نقشه رنگ سه بعدی

تطبیق رنگ بندی سه بعدی با استفاده از الگوریتم سه بعدی ، رنگ ها را به صورت زنده نمایش می دهد و به بینندگان اجازه می دهد که از رنگ های بسیار طبیعی استفاده کنند .

 

LOCAL DIMMING

LOCAL DIMMING نور را با تقسیم صفحه تلویزیون به چند بلوک تنظیم می کند . بدین ترتیب اجسامی که در پشت صفحه قرار دارند واضح تر شده و جزئیات بیشتری قابل نمایش می باشد . همچنین این امکان را برای بینندگان فراهم می کند تا از تصاویر دو بعدی با جزئیات همانند تصاویر سه بعدی لذت ببرند .

 

ذخیره انرژی

این ویژگی شامل کنترل نور پس زمینه است که به شما امکان می دهد روشنایی صفحه نمایش خود را برای صرفه جویی در انرژی تنظیم کنید .

 

طراحی باریک

این ویژگی دارای طراحی نواورانه نازک و براق تلویزیون می باشد . طراحی باریک ن تنها بهره وری فضا را افزایش می دهد بلکه باعث تقویت دکور زیبایی شناسایی مدرن می شود .

 

طراحی فلزی

تلویزیون ال جی با طراحی فلزی براق ، شیک و مدرن فضای خانه ی شما را زیباتر خواهد کرد .

 

ULTRA SURROUND

صدای ULTRA SURROUND این تلویزیون ، یک بلندگوی دو کاناله معمولی را قادر می سازد تا به عنوان یک بلندگوی هفت کانال مجازی عمل کند . علاوه بر این فناوری ، صدای ULTRA SURROUND تجربه فورکا را به حداکثر می رساند .

 

سیستم عامل

سیستم عامل WEBOS 3.0 به شکل ساده ای برنامه نویسی شده است و تجربه هیجان انگیزی را به شما تقدیم می کند تا شما به راحتی از ان استفاده کنید و لذت ببرید .

 

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم