تلویزیون ال ای دی ال جی مدلLG SMART TV 49UH850T

محصول جدید

دارای کیفیت تصویر فور کی

قابلیت سه بعدی

قابلیت وای فای برای اتصال به اینترنت

قابلیت اتصال به دستگاه های هوشمند و اتصال ام اچ ال

دارای سه پورتHDMI و سه پورت USB

دارای سیستم عامل web os3 مخصوص تلویزیون های ال جی 2016

0 تومان

مدل انتخابی موجود نداریم

49 اینچ
3
3
1
LED
4K
3840*2160
16:9
2 بلندگو
40 وات
Clear Voice
فرمت های رایج
WebOS 3.0
2016

LG SUPER UHD TV 4K

تلویزیون 55 اینچ فورکا ال جی دارای طراحی زیبا و منحصر بفرد می باشد که قابلیت سازگاری با فرمت های مختلف HDR دارد و همچنین سرگرمی ها را با رنگ های واقعی و کنتراست چشمگیر و وضوح استثنایی به واقعیت تبدیل می کند .

 

سازگاری چندگانه HDR

تلویزیون ال جی سوپر یو اچ دی فرمت HDR را پشتیبانی می کند و تلویزیون ال جی برای استفاده از فرمت فوق العاده HDR  خود را به ارائه رنگ های پر جنب و جوش و جزئیات سایه قادر می سازد .

 

نمایش IPS 4K کوانتومی

در تمام بیش از یک میلیارد از رنگ های غنی که ویژه طراحی IPS 4K کوانتومی تلویزیون ال جی می باشد می توانید سایه های بیشتری از رنگ با درجه بندی ظریف تولید کنید .

 

COLORPRIME PLUS

تلویزیون ال جی علاوه بر ویژگی های یک دامنه گسترده از رنگ ها به بیان تصاویر رنگی می توانید از ارائه انواع رنگ های واقعی لذت بیشتری ببرید .

 

میلیارد ها رنگ غنی

یک فرایند رنگ پیشرفته که با استفاده از 10 بیت به گسترش طیف رنگ که شما می توانید با باز کردن قفل بیش از یک میلیارد از رنگ ها و سایه ها را بر روی صفحه نمایش خود ببینید .

 

سیستم عامل WEBOS 3.0

تلویزیون ال جی هوشمند با مولتی مدیا پخش شما را در کنترل از سرگرمی ارائه میدهد از کانال های مورد علاقه خود و گرفتن خدمات تلویزیون اشتراک لذت ببرید .

 

ریموت جادویی

ریموت جادویی می تواند با استفاده از حرکت کنترل های حرکتی و صوتی همه چیز را بر روی تلویزیون و دستگاه گیرنده دیجیتال بصورت همزمان اجرا کند .

بزرگ نمایی جادویی

قابلیت بزرگ نمایی جادو می تواند تصاویر زنده را در زمان تماشا بزرگ کند .

مــحصولات مرتبط

09907561131
چگونه اعتماد کنیم